LEMMENS - alles voor de visser.
Hasseltsestraat 52 - 54 Diest
013/ 31 23 08
Wintercriterium 2007
Wedstrijd 2 VROENHOVEN 25/11/2007
  Plaats Sector Nummer Naam Club Categorie Punten
1 1 E 107 Snellinx Marco indiv.   8880
2 1 A 1 Verhoeven Bart GV Diest   5240
3 1 C 57 ColEmonts Jurgen M V Lanaken   3840
4 1 D 80 Van den Bosch Patrick De Zaart   3250
5 1 B 32 Jannis Willy Flipper Tessenderlo Vet 2560
6 2 E 106 Baeten Hubert Sn Beringen Vet 4690
7 2 A 15 Bervoets Wesly Sn Beringen   3870
8 2 D 76 Catoul Eddy Hannut Competion   3210
9 2 C 46 Van Dijck Francis Noorderwijk   2700
10 2 B 44 Vanginderdeuren Marcel Gardon . Perwez Vet 2160
11 3 A 8 Sempels Robin GV Diest   3690
12 3 E 109 Lens Walter Team Nicole   3170
13 3 C 62 Hendrickx Benny GV Diest   2570
14 3 B 30 Mertens Ivo GV Diest   2100
15 3 D 77 Lodewijckx Johan Karper Leopoldsburg   1840
16 4 A 4 Helen Tim M V Lanaken   3370
17 4 E 110 Metten Luc GV Diest   2460
18 4 C 54 Vaneeckhout Jan M V Lanaken   2440
19 4 B 41 Keermaekers Marc M & G Mol   2070
20 4 D 88 D'Hondt Simone Mondial Zemst Dam 1760
21 5 A 14 Theunis Alfons Rietvoorn Tess   3150
22 5 C 47 Maes Dirk Noorderwijk   2370
23 5 E 93 Wouters Eddy indiv.   2320
24 5 B 38 Daems Lisette Flipper Tessenderlo Da 1760
25 5 D 68 Verwimp Luc Noorderwijk   1480
26 5 D 72 Vandermolen David DMV  Bl.molen Bel 1480
27 6 A 7 Lievens Rene Beerse vissers   2800
28 6 C 45 Daems Ludo Rietvoorn Tess   2050
29 6 E 101 Meuleberghs Johan Sirocco Ch Feed   2010
30 6 B 40 Klockaers Carl indiv.   1750
31 7 A 2 Nuyts Jean M & G Mol   2700
32 7 E 108 Neven Yves GV Diest   1970
33 7 C 52 Degol Danny GV Diest   1770
34 7 B 37 Goui Frederik Gardon . Perwez   1710
35 7 D 86 Mertens Johan GV Diest   1380
36 8 A 5 Scheffer Rene St-H-Lille   2620
37 8 B 35 Baeten Ivo De Hering Schinveld   1700
38 8 C 55 Schouwers Lena Rietvoorn Tess Da 1670
39 8 D 67 Vandenbergh Frans DMV  Bl.molen   1360
40 8 E 92 Nicolet Paul Slijkv. Vivoko   1350
41 9 A 9 Geuns Ronny Karper Leopoldsburg   2560
42 9 C 48 ThEys Roger GV Diest Vet 1450
43 9 D 70 Parent Alfred Delta vissers Vet 1340
44 9 D 85 Wouters Ludo Meylandt vissers   1340
45 9 B 25 Wollants Stan Rietvoorn Tess   1330
46 9 E 89 Goffaert Joeri Beerse vissers   1330
47 10 A 6 Santermans Roger indiv.   2300
48 10 C 64 Theunis Tom Sn Beringen Bel 1300
49 10 E 105 Dignef Jean indiv.   1300
50 10 B 34 Vandermolen Koen DMV  Bl.molen   1230
51 11 A 3 Van Hoof Harry M & G Mol   2130
52 11 D 74 Boes Werner GV Diest   1270
53 11 C 65 Mertens Dylan GV Diest Jeu 1220
54 11 E 95 Engelen Geert Rietvoorn Tess   1180
55 11 B 42 Marteau Georges Hannut Competion   1060
56 12 A 22 Wuyts Julien De Zaart   2120
57 12 C 56 Schiemsky Johan GV Diest   1200
58 12 D 87 Delien Sandra Noorderwijk Da 1150
59 12 E 96 Parade Michel Gardon . Perwez   1130
60 12 B 24 Ribus Roger Rietvoorn Tess Vet 1010
61 12 B 43 Biesemans Paul GV Diest   1010
62 13 A 12 Vanroelen Felix GV Diest   1850
63 13 C 49 Janssens Mark M V Lanaken   1190
64 13 D 69 Mostmans Ronny Leute en Plezier Lille   990
65 13 E 90 Stiers Rudi VZN VD Eynde   910
66 14 A 20 Herremans Danny Sirocco Ch Feed   1630
67 14 C 58 Boonen Gerard Bocholt   1120
68 14 D 81 Beenaerts Swa M & G Mol   880
69 14 B 39 Desmet Rudy GV Diest   860
70 14 E 98 Wouters Ludo indiv.   820
71 15 A 18 Mertens Ibran GV Diest Bel 1530
72 15 C 50 Willemsen Leon Sirocco Ch Feed Vet 1070
73 15 D 82 Van den Berg Benny Sn Beringen   870
74 15 E 100 Vandegaer Theo DMV  Bl.molen Vet 700
75 15 B 23 Gaublomme Johan Slijkv. Vivoko   690
76 15 B 36 Baumans Davy M V Lanaken   690
77 16 A 16 Matthee Gunther Beerse vissers   1300
78 16 C 59 Billen Stefan Sn Beringen   980
79 16 D 83 Vermeulen Bruno Mondial Zemst   860
80 16 E 102 Bellemans Wim indiv.   660
81 17 A 10 Sakrak Ken Sn Beringen   1230
82 17 C 66 Geys Dirk M & G Mol   900
83 17 D 79 Morren Wilfried GV Diest   820
84 17 E 103 Alaerts Sylvain GV Diest Vet 640
85 17 B 28 Custers Jef M & G Mol   630
86 18 A 17 Laeremans Tony V Tienen   1140
87 18 C 60 Reynders Wim GV Diest   850
88 18 D 75 Verschooten Hubert VZN VD Eynde   640
89 18 E 94 Vandesande Gunther Noorderwijk   560
90 18 B 26 Luyks Frans Beerse vissers   520
91 19 A 13 Paulus Gerry Sirocco Ch Feed   1110
92 19 C 61 Devos William Slijkv. Vivoko   790
93 19 D 78 Geenen Marc M & G Mol   560
94 19 E 91 Meeus Frans VZN VD Eynde   480
95 19 B 31 Verelst Karel Beerse vissers Vet 420
96 20 A 19 Swinnen Marc GV Diest Vet 930
97 20 D 71 Parade Rafael Hannut Competion   520
98 20 C 63 Vets Walter Noorderwijk   370
99 20 E 99 Dumoulin Jose Hannut Competion   320
100 21 D 84 Janse Albert GV Diest   500
101 21 C 53 Vanaerschot Emiel GV Diest   210
102 21 A 21 Maex Jan Sn Beringen   0
103 22 D 73 Janssens Luc GV Diest   450
104 22 C 51 Van Elchelingen Jonas GV Diest Jeu 0
105 22 E 97 Lucas Franky GV Diest   0
106 22 E 104 Vandesande Eddy Noorderwijk   0
107       Martens J-P GV Diest    
108              
109              
        Erereeks      
      1 GV Diest 21 1  
      2 Rietvoorn Tess 51 2  
      3 Noorderwijk 62 3  
      3 Sn Beringen 62 3  
      5 M & G Mol 70 5  
        Nevenklassementen      
    1 Da D'Hondt Simone Mondial Zemst    
    1 Jeu Mertens Dylan GVD    
    1 Bel Vandermolen David DMV Bl. Molen    
    1 Vet Jannis Willy Flipper Tessenserlo  





 
                         
Home

Update op 19-10-2008