LEMMENS - alles voor de visser.
Hasseltsestraat 52 - 54 Diest
013/ 31 23 08
Wintercriterium 2007
Wedstrijd 3 MOL 02/12/2007
  Plaats Sector Nummer Naam Club Categorie Punten
1 1 E 100 Keermaekers Marc M & G Mol   9480
2 1 A 19 Nicolet Paul Slijkv. Vivoko   7320
3 1 D 79 Vermeulen Bruno Mondial Zemst   2780
4 1 C 52 Delien Sandra Noorderwijk Da 2300
5 1 B 21 Metten Luc GV Diest   2170
6 2 E 99 Beenaerts Swa M & G Mol   6420
7 2 A 17 Lievens Rene Beerse vissers   4360
8 2 B 35 Catoul Eddy Hannut Competion   1940
9 2 D 76 Sempels Robin GV Diest   1890
10 2 C 49 Lucas Franky GV Diest   1570
11 3 A 3 ColEmonts Jurgen M V Lanaken   4200
12 3 A 16 Baeten Hubert Sn Beringen Vet 4200
13 3 E 89 Maes Dirk Noorderwijk   2470
14 3 B 40 Hendrickx Benny GV Diest   1880
15 3 D 68 Neven Yves GV Diest   1830
16 3 C 51 Theunis Alfons Rietvoorn Tess   1540
17 4 E 86 Vandermolen Koen DMV  Bl.molen   1970
18 4 D 80 Engelen Geert Rietvoorn Tess   1700
19 4 B 22 Swinnen Marc GV Diest Vet 1610
20 4 C 41 Verwimp Luc Noorderwijk   1390
21 5 A 10 Meeus Frans VZN VD Eynde   3820
22 5 E 96 Geys Dirk M & G Mol   1660
23 5 D 70 Wollants Stan Rietvoorn Tess   1490
24 5 B 27 Custers Jef M & G Mol   1400
25 5 C 44 Devos William Slijkv. Vivoko   1380
26 6 A 1 Daems Ludo Rietvoorn Tess   3700
27 6 E 94 Goffaert Joeri Beerse vissers   1580
28 6 D 75 Lens Walter Team Nicole   1440
29 6 B 36 Vets Walter Noorderwijk   1380
30 6 C 46 Santermans Roger indiv.   1310
31 7 A 4 Van Dijck Francis Noorderwijk   3320
32 7 E 85 Degol Danny GV Diest   1560
33 7 E 88 Geenen Marc M & G Mol   1560
34 7 D 63 Marteau Georges Hannut Competion   1300
35 7 B 38 Theunis Tom Sn Beringen Bel 1270
36 7 C 55 Vandermolen David DMV  Bl.molen Bel 1260
37 8 A 14 Mostmans Ronny Leute en Plezier Lille   3120
38 8 B 31 Lemmens Marc GV Diest   1220
39 8 C 48 Schouwers Lena Rietvoorn Tess Da 1210
40 8 D 69 Helen Tim M V Lanaken   1150
41 9 A 5 Morren Wilfried GV Diest   2760
42 9 E 98 Dumoulin Jose Hannut Competion   1500
43 9 B 23 Boes Werner GV Diest   1200
44 9 C 56 Herremans Danny Sirocco Ch Feed   1150
45 9 D 74 Bervoets Wesly Sn Beringen   1110
46 10 A 9 Klockaers Carl indiv.   2220
47 10 E 93 Maex Jan Sn Beringen   1360
48 10 D 72 Ribus Roger Rietvoorn Tess Vet 1090
49 10 C 57 Meuleberghs Johan Sirocco Ch Feed   950
50 10 B 34 Gaublomme Johan Slijkv. Vivoko   800
51 11 A 18 Wouters Ludo Maeylandt vissers   2020
52 11 E 84 D'Hondt Simone Mondial Zemst Dam 1170
53 11 D 65 Janse Albert GV Diest   990
54 11 C 45 Van Elchelingen Jonas GV Diest Jeu 880
55 11 B 26 Wuyts Julien De Zaart   770
56 12 A 13 Vaneeckhout Jan M V Lanaken   1940
57 12 E 97 Bellemans Wim indiv.   1120
58 12 D 66 Vanginderdeuren Marcel Gardon . Perwez Vet 970
59 12 C 53 Jannis Willy Flipper Tessenderlo Vet 860
60 12 B 37 Van den Berg Benny Sn Beringen   710
61 13 A 7 Verhoeven Bart GV Diest   1640
62 13 E 95 Sakrak Ken Sn Beringen   1090
63 13 D 77 Stiers Rudi VZN VD Eynde   900
64 13 D 78 Snellinx Marco indiv.   900
65 13 C 58 Goui Frederik Gardon . Perwez   800
66 13 B 24 Jordens Tim DMV  Bl.molen   700
67 14 A 12 Mertens Johan GV Diest   1360
68 14 E 92 Wouters Ludo indiv.   1040
69 14 C 54 Vanroelen Felix GV Diest   760
70 14 B 30 Parade Rafael Hannut Competion   650
71 15 A 6 Baeten Ivo De Hering Schinveld   1140
72 15 E 87 Wouters Eddy indiv.   1020
73 15 D 73 Desmet Rudy GV Diest   780
74 15 C 42 Luyks Frans Beerse vissers   740
75 15 B 33 Billen Stefan Sn Beringen   630
76 16 E 83 Laeremans Tony V Tienen   900
77 16 A 8 Biesemans Paul GV Diest   780
78 16 D 71 Van Hoof Harry M & G Mol   730
79 16 C 43 Vandegaer Theo DMV  Bl.molen Vet 700
80 16 B 28 Reynders Wim GV Diest   600
81 16 B 32 Van den Bosch Patrick De Zaart   600
82 17 E 82 Matthee Gunther Beerse vissers   820
83 17 A 11 Theys Roger GV Diest Vet 740
84 17 D 62 Vandenbergh Frans DMV  Bl.molen   700
85 17 C 60 Mertens Ivo GV Diest   690
86 18 E 91 Baumans Davy M V Lanaken   690
87 18 C 59 Daems Lisette Flipper Tessenderlo Da 660
88 18 D 67 Nuyts Jean M & G Mol   650
89 18 B 25 Janssens Luc GV Diest   570
90 19 C 50 Parade Michel Gardon . Perwez   640
91 19 E 81 Christael Dirk GV Diest   590
92 19 D 61 Scheffer Rene St-H-Lille Vet 480
93 19 B 39 Vandesande Eddy Noorderwijk   440
94 20 C 47 Verelst Karel Beerse vissers Vet 310
95 20 B 29 Lodewijckx Johan Karper Leopoldsburg   0
96 20 E 90 Meyer Flor De Hering Schinveld Vet 0
        Nevenklassementen      
    1 Da Delien Sandra Noorderwijk    
    1 Jeu Van Elchelingen Jonas Gv Diset    
    1 Vet Baeten Hubert SN Beringen    
    1 Bel Theunis Tom SN Beringen    
               
        Erereeks      
      1 GV Diest 15 1  
      2 M & G Mol 36 2  
      3 Rietvoorn Tess 36 2  
      4 Noorderwijk 40 4  
      5 Sn Beringen 54 5  


                         
Home

Update op 19-10-2008