Hasseltsestraat 52 - 54 Diest
 013/ 31 23 08
Wintercriterium 2007
Wedstrijd 4 MOL 09/12/2007
  Plaats Sector Nummer Naam Club Categorie Punten
1 1 A 14 Delien Sandra Noorderwijk Da 5370
2 1 E 100 Mertens Johan GV Diest   3680
3 1 C 60 Meeus Frans VZN VD Eynde   3370
4 1 D 68 Vaneeckhout Jan M V Lanaken   2980
5 1 B 34 Vandermolen Koen DMV  Bl.molen   1650
6 2 A 9 Keersmaekers Marc M & G Mol   4420
7 2 E 88 Vermeulen Bruno Mondial Zemst   3470
8 2 D 71 Morren Wilfried GV Diest   2430
9 2 C 59 Van den Bosch Patrick De Zaart   1510
10 2 B 37 Bervoets Wesly Sn Beringen   1070
11 3 A 8 Luyks Frans Beerse vissers   4070
12 3 E 95 Vandermolen David DMV  Bl.molen Bel 3240
13 3 D 78 Stiers Rudi VZN VD Eynde   2380
14 3 C 44 Maes Dirk Noorderwijk   1400
15 3 B 38 Sempels Robin GV Diest   1020
16 4 A 15 Catoul Eddy Hannut Competion   3690
17 4 E 94 Santermans Roger indiv.   2670
18 4 D 75 Wuyts Julien De Zaart   2320
19 4 C 43 Van Dijck Francis Noorderwijk   1160
20 4 B 35 Lucas Franky GV Diest   940
21 5 A 16 Devos William Slijkv. Vivoko   2680
22 5 D 66 Colemonts Jurgen M V Lanaken   2260
23 5 E 92 Engelen Geert Rietvoorn Tess   2090
24 5 C 47 Herremans Danny Sirocco Ch Feed   910
25 5 B 28 Billen Stefan Sn Beringen   870
26 6 D 74 Metten Luc GV Diest   2160
27 6 E 86 Janssens Luc GV Diest   1960
28 6 A 4 Meuleberghs Johan Sirocco Ch Feed   1950
29 6 C 52 Gaublomme Johan Slijkv. Vivoko   860
30 6 B 39 Neven Yves GV Diest   710
31 6 B 40 Vanginderdeuren Marcel Gardon . Perwez Vet 710
32 7 D 63 Mertens Dylan GV Diest Jeu 2130
33 7 A 12 Geenen Marc M & G Mol   1870
34 7 E 99 Sakrak Ken Sn Beringen   1870
35 7 C 41 Vets Walter Noorderwijk   670
36 8 D 65 Custers Jef M & G Mol   2100
37 8 E 93 D'Hondt Simone Mondial Zemst Dam 1840
38 8 A 6 Laeremans Tony V Tienen   1830
39 8 B 33 Theunis Tom Sn Beringen Bel 680
40 8 C 46 Verwimp Luc Noorderwijk   640
41 9 E 91 Klockaers Carl indiv.   1810
42 9 A 2 Matthee Gunther Beerse vissers   1750
43 9 D 69 Parent Alfred Delta vissers Vet 1660
44 9 B 21 Vandesande Gunther Noorderwijk   650
45 9 C 55 Willemsen Leon Sirocco Ch Feed Vet 610
46 10 E 90 Daems Ludo Rietvoorn Tess   1750
47 10 A 3 Dumoulin Jose Hannut Competion   1730
48 10 D 77 Lodewijckx Johan Karper Leopoldsburg   1650
49 10 B 36 Mertens Ivo GV Diest   590
50 10 C 48 Wouters Ludo Meylandt vissers   550
51 10 C 53 Baeten Ivo De Hering Schinveld   550
52 11 E 85 Boes Werner GV Diest   1650
53 11 A 1 Nuyts Jean M & G Mol   1610
54 11 D 64 Verhoeven Bart GV Diest   1510
55 11 B 27 Bellemans Wim indiv.   560
56 12 E 81 Daems Lisette Flipper Tessenderlo Da 1610
57 12 E 97 Baeten Hubert Sn Beringen Vet 1610
58 12 A 17 Wouters Eddy indiv.   1560
59 12 D 79 Biesemans Paul GV Diest   1420
60 12 C 57 Ribus Roger Rietvoorn Tess Vet 530
61 12 B 32 Van Hoof Harry M & G Mol   370
62 13 A 19 Goffaert Joeri Beerse vissers   1520
63 13 D 80 Lievens Rene Beerse vissers   1300
64 13 C 45 Goui Frederik Gardon . Perwez   520
65 13 B 22 Wouters Ludo indiv.   320
66 13 B 23 Theunis Alfons Rietvoorn Tess   320
67 14 E 84 Geys Dirk M & G Mol   1530
68 14 D 72 Jordens Tim DMV  Bl.molen   1190
69 14 A 11 Snellinx Marco indiv.   890
70 14 C 54 Mostmans Ronny Leute en Plezier Lille   480
71 14 C 56 Vanroelen Felix GV Diest   480
72 15 E 89 Mertens Ibran GV Diest Bel 1500
73 15 D 76 Jannis Willy Flipper Tessenderlo Vet 1150
74 15 A 20 Nicolet Paul Slijkv. Vivoko   860
75 15 B 26 Janse Albert GV Diest   310
76 16 E 82 Thys Roger GV Diest Vet 1350
77 16 D 62 Paulus Gerry Sirocco Ch Feed   1050
78 16 A 18 Vandegaer Theo DMV  Bl.molen Vet 600
79 16 C 49 Beenaerts Swa M & G Mol   460
80 16 B 25 Scheffer Rene St-H-Lille Vet 300
81 17 E 96 Swinnen Marc GV Diest Vet 1180
82 17 D 73 Schouwers Lena Rietvoorn Tess Da 1010
83 17 A 13 Verelst Karel Beerse vissers Vet 460
84 18 E 83 Lens Walter Team Nicole   1150
85 18 D 67 Van den Berg Benny Sn Beringen   910
86 18 B 24 Wollants Stan Rietvoorn Tess   0
87 18 B 29 Vandesande Eddy Noorderwijk   0
88 18 B 31 Degol Danny GV Diest   0
89 18 C 42 Dignef Jean indiv.   0
90 18 C 51 Marteau Georges Hannut Competion   0
91 18 C 58 Hendrickx Benny GV Diest   0
92 19 E 87 Parade Michel Gardon . Perwez   1060
93 19 D 70 Alaerts Sylvain GV Diest   420
94 20 E 98 Van Elchelingen Jonas GV Diest Jeu 480
Erereeks
      1 GV Diest 22 1  
      2 Noorderwijk 32 2  
      3 Sn Beringen 52 3  
      4 M & G Mol 54 4  
      5 Rietvoorn Tess 75 5  
               
Nevenklassementen
    1 Da Delien Sandra Noorderwijk    
    1 Jeu Mertens Dylan GV Diest    
    1 Vet Vanginderdeuren Marcel Perwez    
    1 Bel Vandermolen David Blauw Molen    

                         
Home

Update op 19-10-2008