LEMMENS - alles voor de visser.
Hasseltsestraat 52 - 54 Diest
013/ 31 23 08
Stand Wintercriterium Lemmens 2007 - 32 ste editie.
plaats naam club categorie reeks 1 reeks2 reeks 3 reeks 4 gewicht 1 gewicht 2 gewicht 3 gewicht 4 totaal punten totaal gewicht Punten - 1
1 Keermaekers Marc M & G Mol   12 4 1 2 0 2070 9480 4420 19 15970 7
2 Vaneeckhout Jan M V Lanaken   2 4 12 1 500 2400 1940 2980 19 7820 7
3 Catoul Eddy Hannut Competion   13 2 2 4 0 3210 1940 3690 21 8840 8
4 Sempels Robin GV Diest   12 3 2 3 0 3690 1890 1020 20 6600 8
5 ColEmonts Jurgen M V Lanaken   12 1 3 5 0 3840 4200 2260 21 10300 9
6 Nicolet Paul Slijkv. Vivoko   1 8 1 15 520 1350 7320 860 25 10050 10
7 Bervoets Wesly Sn Beringen   6 2 9 2 340 3870 1110 1070 19 6390 10
8 Lens Walter Team Nicole   1 3 6 18 380 3170 1440 1150 28 6140 10
9 Lucas Franky GV Diest   4 22 2 4 520 0 1570 940 32 3030 10
10 Santermans Roger indiv.   1 10 6 4 1100 2300 1310 2670 21 7380 11
11 Metten Luc GV Diest   18 4 1 6 0 2400 2170 2160 29 6730 11
12 Maes Dirk Noorderwijk   12 5 3 3 0 2370 2470 1400 23 6240 11
13 Hendrickx Benny GV Diest   5 3 3 19 470 2570 1880 0 30 4920 11
14 Van Dijck Francis Noorderwijk   12 2 7 4 0 2700 3320 1160 25 7180 13
15 Devos William Slijkv. Vivoko   3 19 5 5 360 790 1380 2680 32 5210 13
16 Delien Sandra Noorderwijk Da 14 12 1 1 0 1150 2300 5370 28 8820 14
17 Lievens Rene Beerse vissers   7 6 2 13 230 2800 4360 1300 28 8690 15
18 Vandermolen David DMV  Bl.molen Bel 12 5 7 3 0 1480 1260 3240 27 5980 15
19 Van den Bosch Patrick De Zaart   12 1 16 2 0 3250 600 1510 31 5360 15
20 Meuleberghs Johan Sirocco Ch Feed   3 6 10 6 270 2010 950 1950 25 5180 15
21 Vandermolen Koen DMV  Bl.molen   18 10 4 1 0 1230 1970 1650 33 4850 15
22 Neven Yves GV Diest   14 7 3 6 0 1970 1830 710 30 4510 16
23 Verwimp Luc Noorderwijk   7 5 4 8 320 1480 1390 640 24 3830 16
24 Baeten Hubert Sn Beringen Vet 21 2 3 12 0 4690 4200 1610 38 10500 17
25 Vermeulen Bruno Mondial Zemst   14 16 1 2 0 860 2780 3470 33 7110 17
26 Klockaers Carl indiv.   2 6 10 9 470 1750 2220 1810 27 6250 17
27 Verhoeven Bart GV Diest   6 1 13 11 340 5240 1640 1510 31 8730 18
28 Meeus Frans VZN VD Eynde   12 19 5 1 0 480 3820 3370 37 7670 18
29 Mertens Johan GV Diest   12 7 14 1 0 1380 1360 3680 34 6420 20
30 Engelen Geert Rietvoorn Tess   21 11 4 5 0 1180 1700 2090 41 4970 20
31 Vanginderdeuren Marcel Gardon . Perwez Vet 18 2 12 6 0 2160 970 710 38 3840 20
32 Gaublomme Johan Slijkv. Vivoko   4 15 10 6 370 690 800 860 35 2720 20
33 Theunis Alfons Rietvoorn Tess   21 5 3 13 0 3150 1540 320 42 5010 21
34 Geys Dirk M & G Mol   2 17 5 14 370 900 1660 1530 38 4460 21
35 Daems Ludo Rietvoorn Tess   21 6 6 10 0 2050 3700 1710 43 7460 22
36 Beenaerts Swa M & G Mol   7 14 2 16 230 880 6420 460 39 7990 23
37 Morren Wilfried GV Diest   12 17 9 2 0 820 2760 2430 40 6010 23
38 D'Hondt Simone Mondial Zemst Dam 12 4 11 8 0 1760 1170 1840 35 4770 23
39 Goui Frederik Gardon . Perwez   3 7 13 13 400 1710 800 520 36 3430 23
40 Marteau Georges Hannut Competion   5 11 7 19 350 1060 1300 0 42 2710 23
41 Swinnen Marc GV Diest Vet 3 20 4 17 310 930 1610 1180 44 4030 24
42 Dumoulin Jose Hannut Competion   5 20 9 10 250 320 1500 1730 44 3800 24
43 Helen Tim M V Lanaken   13 4 8 21 0 3370 1150 0 46 4520 25
44 Mertens Ivo GV Diest   12 3 17 10 0 2100 690 590 42 3380 25
45 Theunis Tom Sn Beringen Bel 21 10 7 8 0 1300 1270 680 46 3250 25
46 Snellinx Marco indiv.   12 1 13 14 0 8880 900 890 40 10670 26
47 Matthee Gunther Beerse vissers   1 16 17 9 1990 1300 820 1750 43 5860 26
48 Herremans Danny Sirocco Ch Feed   12 14 9 5 0 1630 1150 910 40 3690 26
49 Degol Danny GV Diest   12 7 7 19 0 1770 1560 0 45 3330 26
50 Willemsen Leon Sirocco Ch Feed Vet 2 15 21 9 480 1070 0 610 47 2160 26
51 Wuyts Julien De Zaart   13 12 11 4 0 2120 770 2320 40 5210 27
52 Goffaert Joeri Beerse vissers   12 9 6 13 0 1330 1580 1520 40 4430 27
53 Geenen Marc M & G Mol   13 19 7 7 0 560 1560 1870 46 3990 27
54 Janssens Luc GV Diest   3 22 18 6 580 450 570 1960 49 3560 27
55 Vets Walter Noorderwijk   14 20 6 7 0 370 1380 670 47 2420 27
56 Jannis Willy Flipper Tessenderlo Vet 21 1 12 15 0 2560 860 1150 49 4570 28
57 Stiers Rudi VZN VD Eynde   21 13 13 3 0 910 900 2380 50 4190 29
58 Vanroelen Felix GV Diest   2 13 14 14 630 1850 760 480 43 3720 29
59 Van Hoof Harry M & G Mol   6 11 16 12 240 2130 730 370 45 3470 29
60 Luyks Frans Beerse vissers   12 18 15 3 0 520 740 4070 48 5330 30
61 Wouters Eddy indiv.   13 5 15 12 0 2320 1020 1560 45 4900 30
62 Custers Jef M & G Mol   21 17 5 8 0 630 1400 2100 51 4130 30
63 Wouters Ludo Maeylandt vissers   14 9 11 10 0 1340 2020 550 44 3910 30
64 Mertens Dylan GV Diest Jeu 12 11 21 7 0 1220 0 2130 51 3350 30
65 Boes Werner GV Diest   12 11 9 11 0 1270 1200 1650 43 4120 31
66 Mertens Ibran GV Diest Bel 1 15 21 15 520 1530 0 1500 52 3550 31
67 Biesemans Paul GV Diest   7 12 16 12 230 1010 780 1420 47 3440 31
68 Baeten Ivo De Hering Schinveld   13 8 15 10 0 1700 1140 550 46 3390 31
69 Parent Alfred Delta vissers Vet 13 9 21 9 0 1340 0 1660 52 3000 31
70 Nuyts Jean M & G Mol   14 7 18 11 0 2700 650 1610 50 4960 32
71 Schouwers Lena Rietvoorn Tess Da 21 8 8 17 0 1670 1210 1010 54 3890 33
72 Lodewijckx Johan Karper Leopoldsburg   21 3 20 10 0 1840 0 1650 54 3490 33
73 Wollants Stan Rietvoorn Tess   21 9 5 19 0 1330 1490 0 54 2820 33
74 Ribus Roger Rietvoorn Tess Vet 21 12 10 12 0 1010 1090 530 55 2630 34
75 Jordens Tim DMV  Bl.molen   7 23 13 14 230 0 700 1190 57 2120 34
76 Mostmans Ronny Leute en Plezier Lille   18 13 8 14 0 990 3120 480 53 4590 35
77 Daems Lisette Flipper Tessenderlo Da 21 5 18 12 0 1760 660 1610 56 4030 35
78 Scheffer Rene St-H-Lille   12 8 19 16 0 2620 480 300 55 3400 36
79 Billen Stefan Sn Beringen   21 16 15 5 0 980 630 870 57 2480 36
80 Sakrak Ken Sn Beringen   21 17 13 7 0 1230 1090 1870 58 4190 37
81 Bellemans Wim indiv.   14 16 12 11 0 660 1120 560 53 2340 37
82 Van Elchelingen Jonas GV Diest Jeu 7 22 11 20 230 0 880 480 60 1590 38
83 Vandesande Gunther Noorderwijk   12 18 21 9 0 560 0 650 60 1210 39
84 Wouters Ludo indiv.   13 14 14 13 0 820 1040 320 54 2180 40
85 Janse Albert GV Diest   14 21 11 15 0 500 990 310 61 1800 40
86 Van den Berg Benny Sn Beringen   14 15 12 18 0 870 710 910 59 2490 41
87 Dignef Jean indiv.   12 10 21 19 0 1300 0 0 62 1300 41
88 Thys Roger GV Diest Vet 18 9 17 16 0 1450 740 1350 60 3540 42
89 Vandenbergh Frans DMV  Bl.molen   18 8 17 21 0 1360 700 0 64 2060 43
90 Desmet Rudy GV Diest   14 14 15 21 0 860 780 0 64 1640 43
91 Maex Jan Sn Beringen   12 21 10 21 0 0 1360 0 64 1360 43
92 Alaerts Sylvain GV Diest Vet 7 17 21 19 230 640 0 420 64 1290 43
93 Vandegaer Theo DMV  Bl.molen Vet 13 15 16 16 0 700 700 600 60 2000 44
94 Baumans Davy M V Lanaken   12 15 18 21 0 690 690 0 66 1380 45
95 Reynders Wim GV Diest   12 18 16 21 0 850 600 0 67 1450 46
96 Parade Rafael Hannut Competion   12 20 14 21 0 520 650 0 67 1170 46
97 Paulus Gerry Sirocco Ch Feed   13 19 21 16 0 1110 0 1050 69 2160 48
98 Laeremans Tony V Tienen   14 18 16 21 0 1140 900 0 69 2040 48
99 Verelst Karel Beerse vissers Vet 12 19 20 17 0 420 310 460 68 1190 48
100 Parade Michel Gardon . Perwez   18 12 19 19 0 1130 640 1060 68 2830 49
101 Vandesande Eddy Noorderwijk   12 22 19 19 0 0 440 0 72 440 50
Buiten criterium ( meer dan 1 wedstrijd niet gevist )
102 Lemmens Marc GV Diest   7 23 8 23 230 1220 0 0 61 1450 38
103 Boonen Gerard Bocholt   13 14 21 23 0 1120 0 0 71 1120 48
104 Martens J-P GV Diest   4 23 21 23 290 0 0 0 71 290 48
105 Geuns Ronny Karper Leopoldsburg   21 9 21 23 0 2560 0 0 74 2560 51
106 Verschooten Hubert VZN VD Eynde   12 18 21 23 0 640 0 0 74 640 51
107 Schiemsky Johan GV Diest   21 12 21 23 0 1200 0 0 77 1200 54
108 Vanaerschot Emiel GV Diest   12 21 21 23 0 210 0 0 77 210 54
109 Christael Dirk GV Diest   13 23 19 23 0 0 590 0 78 590 55
110 Meyer Flor De Hering Schinveld Vet 12 23 20 23 0 0 0 0 78 0 55
111 Janssens Mark M V Lanaken   21 13 21 23 0 1190 0 0 78 1190 55
112 Rens Wilfried Rietvoorn Tess   21 23 21 23 0 0 0 0 88 0 65
113 Serneels Henri Slijkv. Vivoko   21 23 21 23 0 0 0 0 88 0 65
114 Petre Didier indiv.   21 23 21 23 0 0 0 0 88 0 65
  plaats club     reeks1   reeks2   reeks3   reeks4   Totaal  
  1 GV Diest     1   1   1   1   4  
  2 Noorderwijk     3   3   4   2   12  
  3 M & G Mol     2   5   2   4   13  
  3 Rietvoorn Tessenderlo     5   2   2   5   14  
  5 SN Beringen     5   3   5   3   16  
          Tildonk   Vroenhoven   Mol
6 - 7
  Mol
 6 - 7
     
Home

Update op 19-10-2008