LOGO           VAN DEN EYNDE -TEAMS.                     LOGO


Memorial Van Den Eynde Marcel, 4de editie, tweedaagse op 17/18 augustus 2013, affiche: Affiche ,  Uitslag vaste stok: uitslag, uitslag feeder: uitslag
Supercup gaat dit jaar niet door wegens te weinig inschrijvingen


Biefsteak-frieten  
Eet-festijn bij Moed en Geduld Dendermonde op 10 maart 2013  kip met frieten          


Memorial Van Den Eynde Marcel, 3 de editie: uitslagen: uitslag uitslag uitslag

  SUPERCUP 2012 Affiche
Wedstrijd locatie Datum Visuren/reglement Foto's Uitslag Verslag
Invidueel Brusselse Forten Dendermonde zaterdag 28 mei 11u tot 16u
  
Cafe Blauwe Steen
Invidueel Watersportbaan Gent zaterdag 2 juni 11u tot 16u Chalet de Club
Invidueel Leuvense Vaart Zennegat zaterdag 21 juli 11u tot 16u
Invidueel Watersportbaan Gent zaterdag 28 juli 11u tot 16u Chalet de Club
Invidueel Kanaal v. Willebroek in Tistelt zaterdag 1september 11u tot 16u Bij de Gene
Invidueel Gent Terneuzen Zelzate zaterdag 27 oktober 11u tot 16u Taverne Bristol
Reserve Club baarsvissers 8 september
Reserve Penneke dop 22 september
prijsuitreiking 2011 Kalender 2012
Einstand en prijsuitreiking Supercup 2011






  SUPERCUP 2011 Affiche
Wedstrijd locatie Datum Visuren/reglement Foto's Uitslag Verslag
Invidueel Brusselse Forten Dendermonde zaterdag 21 mei 11u tot 16u Brusselse Forten Jean uitslag  uitslag sectoren Cafe Blauwe Steen
Invidueel Watersportbaan Gent zaterdag 11 juni 11u tot 16u uitslag  Tussenstand Chalet de Club
Invidueel Watersportbaan Gent zaterdag 2 juli 11u tot 16u uitslag  Tussenstand Chalet de Club
Invidueel Leuvense Vaart Batel zaterdag 9 juli 11u tot 16u Brusselse Forten Jean uitslag  uitslag Vissershuis
Invidueel Kanaal v. Willebroek in Tistelt zaterdag 13 augustus 11u tot 16u Training uitslag  uitslag Bij de Gene
Invidueel Gent Terneuzen Zelzate zaterdag 15 oktober 11u tot 16u uitslag  Stand Taverne Bristol
kalender
Logo
Memorial
2011
Marcel
LOGO
Wedstrijd locatie Datum Visuren/reglement Foto's Uitslag Verslag
Invidueel Kanaal van Willebroek Tisselt maandag 15 augustus Affiche Memorial VDE 2011 uitslag  uitslag Teams vaste stok uitslag Feeder   uitslag Feeder Teams
logo Kalender 2011
Wedstrijd locatie Datum Visuren/reglement Foto's Uitslag Verslag
koppel "De Kasseman" Geel 2 mei 9-12 en 13:30-17u uitslag
koppel "De Lak" Balen-Wezel 27 juni 9u tot 17u uitslag
koppel "De Ruisvoorn" Eksel 18 juli 10u tot 17u uitslag
koppel "De Kemp" Schriek 1 augustus 9-12 en 13:30-17u uitslag
koppel "De Slijkvissers" in Walem 22 augustus 9-12 en 13:30-17u uitslag  Stand
koppel "Brusselse forten" Dendermonde 19 september 12u tot 17u uitslag  Stand
Reglement van de VZW Teams:
Enkel en alleen vissers aangesloten bij de VZW, kledij en voerkommen enkel
V.D.E of neutraal dit zal gecontroleerd worden
Er wordt steeds in 3 sectoren gevist
Eindklassement 3 prijzen geschonken door de VZW, om voor deze prijzen in aanmerking te komen is men verplicht de 5 wedstrijden met dezelfde koppelmaat te vissen
Inschrijvingen ten laatste 1 week voor de wedstrijd, reeds ingeschreven koppel die niet kunnen deelnemen ook 1 week op voorhand verwittigen, indien niet verwittigd zal het eten van de vorige wedstrijd worden aangerekend
De plaatselijke reglementen van de vijvers dienen te worden nageleefd, info over de vijver volgt
Er is geen beperking van maden of casters tenzij anders vermeld bij de plaatselijke reglementen, hou dit sportief en overdrijf niet!!!
De VZW is niet verantwoordelijk voor gebeurtelijke ongevallen
Inschrijven bij Rudy Krieckemans: rudi.krieckemans@telenet.be

Veel succes, en groeten van het bestuur.
Fotos van prijsuitreiking Supercup 2010 en huldiging winnaars maandagwedstrijden 



Logo
2010
Marcel
LOGO
Wedstrijd locatie Datum Visuren/reglement Foto's Uitslag Verslag

Verslag over 2 dagen
Vijver  Forten te Dendermonde, max 100 inschrijfingen Zaterdag en zondag
14 en 15 augustus
Affiche Fotos over 2 dagen   Fotos over 2 dagen

Ploeg "De Karper" Leopoldsburg
Eindstand over 2 dagen
Feeder Kanaal van Willebroek Tisselt,  max 64 inschrijfingen Affiche Eindstand over 2 dagen
Handstok Kanaal van Willebroek Tisselt,  max 240 inschrijfingen Affiche Eindstand over 2 dagen
Jeugd (gratis) Vijver Vijver Nadia vissers te Moerzeke. Elke visser prijs Affiche
Volledige kalender
Supercup   2010
Wedstrijd locatie Datum Visuren/reglement Foto's Uitslag Stand
1 ste Reeks De forten van Dendermonde zondag 23 mei 12u00-16u00, reglemend  Foto Verslag SB. Uitslag
2 de Reeks Ingelmunster zaterdag 5 juni Foto Verslag SB. Uitslag Stand  na 2
3 de Reeks Leuvense vaart zaterdag 26 juni Foto Verslag SB. Uitslag Stand  na 3
4 de Reeks Kanaal van Willebroek Tisselt ( aan de Gene ) zaterdag 24 juli Verslag en fotos winnaars Verslag SB. Uitslag Stand  na 4
5 de Reeks Watersportbaan te Gent zaterdag 16 oktober Affiche Uitslag  Uitslag   Stand  na 5 min 2 slechtste
6 de Reeks Kanaal Gent Terneuzen zaterdag 23 oktober Uitslag Uitslag
7 de Reeks Willebroek aan de windmolens zaterdag 30 oktober Uitslag Stand
Volledige kalender Stand - 2 slechste   eraf
Chalenge   Koppel
Wedstrijd locatie Datum Visuren/reglement Foto's Uitslag Stand
Paasmaandag Open koppel feeder -op de Brusselse forten 5 april 13u tot 17u30 5-4-2010 paasmaandag
1ste CH maandag "Ruisvoorn" Hechtel - Eksel 12 april 10u tot 17u - reg 12-4-2010 chalenge duo 1 reeks Stand
zaterdag Open Koppel voor leden VZW op de forten 1 mei 9u tot 17u30 - reg 1-5-2010
2de CH maandag Schriek "De Kemp" 10 mei 10u tot 17u 10-5-2010 chalenge duo 2 reeks Stand
3de CH maandag "De Walvissers" Hamont Achel
14 juni 10u tot 17u - reg Uitslag Stand 3
4de CH maandag "De Lak" Balen - Wezel 12  juli 10u tot 18u - reg Uitslag Stand 3
5de CH maandag "Driepikkel" Meise - Wemmel 19 juli 9u tot 17u30 - reg Uitslag Stand 5
6de CH maandag KVL Niel 6 september 9u tot 17u30 - reg Uitslag
7de CH maandag Op de Brsuselse Forten Dendermonde 13 september 9u tot 17u30 - reg Uitslag Eindstand
Volledige kalender
Chalenge   Enkel
Wedstrijd locatie Datum Visuren/reglement Foto's Uitslag Stand
1 ste maandag Te Baasrode 26 april 9u tot 18u00 - reg 26-4-2010 chalenge enkel reeks  Stand
2 de maandag Forten te Dendermonde 31 mei 9u tot 17u30 - reg 31-5-2010 chalenge enkel reeks Stand
3 de maandag Te Walem Mechelen 21 juni 9u tot 17u30 - reg  Uitslag Stand 3
Volledige kalender



Supercup  2009  Kalender. Invidueel-Stand Ploegen -stand

Wedstrijd locatie Datum Visuren/reglement Foto's Uitslag
1e reeks Supercup Brusselse Forten
23 mei 12u00-16u00  Foto's supercup 1 Supercup 1- sectoren     Supercup 1- algemene stand
2e reeks Supercup Gent Watersportbaan 13 juni 12u00-16u00  Foto's supercup 2 Supercup 2
3e reeks Supercup Leuvense vaart  Battel 27 juni 12u00-16u00  Foto's supercup 3 Supercup 3     Supercup Stand
4e reeks Supercup  Tisselt, Hoogspanning 4 juli 12u00-16u00  Foto supercup 4 Sectoren wedstrijd 4     Supercup 3     Stand na 4 wedstrijden      Supercup Stand-2 slechtste weg  
5e reeks Supercup Gent Watersportbaan 17 oktober 12u00-16u00  Wedstrijd 5  Klassemend   Klassemend Ploegen  
6e reeks Supercup Tisselt  Windmolens  31 oktober 12u00-16u00  Foto supercup 6 Sectoren wedstrijd 6     Supercup 6 - reeks-6     Stand na 6 wedstrijden      Ploegenstand-6
7e reeks Supercup Tisselt  Windmolens Wijziging naar 8 november 12u00-16u00  Sectoren wedstrijd 7     Supercup 7 - reeks-7     Stand na 7 wedstrijden     Ploegenstand-7  
  Prijsuitreiking   gaat door op 20 februari 2010 in lokaal        "DE   BLAUWE STEEN"
Mechelsesteenweg 10 Dendermonde om 12u30
Inschrijven bij  Wierinck A.  op tel: 052/22.05.75   tot 15 mei  € 70,00 voor  de 7 wedstrijden 
te storten  op rekeningnummer:  979-2180402-41 
  Chalenge cup Koppel  2009 Stand
Wedstrijd locatie Datum Visuren/reglement Foto's Uitslag
1e challenge Hechtel/Eksel
De Ruisvoorn
6 april 10u tot 17u Foto's 6-4-2009 Chalenge duo 6-4-2009          Chalenge duo  stand
2e challenge Hoop op Beet
Rumst
15 juni 9u tot 18u Foto's 15-6-2009 Chalenge duo 15-6-2009          Chalenge duo  stand
3e challenge Ons Genoegen
St. Lenaerts
13 juli 9u tot 18u Chalenge duo 13-7-2009          Chalenge duo  stand
4e challenge KVL Niel
Niel
7 september 9u tot 17u30    Chalenge duo 7--9-2009           Chalenge duo  stand
  Chalenge cup invidueel  2009 Stand
1e challenge St. Katelijne - Waver
27 april
9u tot 17u30 Chalenge enk-1-   27-4-2009         Chalenge-enkel stand
2e challenge Dendermonde 11 mei 9u tot 17u30 Foto 11-5-2009 " Kalendijk" Dendermonde Chalenge enk-2 -11-5-2009         Chalenge-enkel stand
3e challenge Te Meise 20 juli 9u tot 17u30 Chalenge-enkel Meise 20 juli 2009         Chalenge-enkel stand
Inschrijven bij  De Cock Roger op   tel:  052/21.06.73  gsm: 0477/97.74.83.

logo    Supercup 2008 logo
Kalender Website Reglement Uitslag Fotoshow Sus Biart foto's
Wedstrijd 1 Reeks - 1   Sectoren - 1   Stand - 1 Gent Watersportbaan Gent Watersportbaan Wedstrijd 1
Wedstrijd 2 Reeks - 2 Sectoren - 2 Stand - 2 Willebroek aan de Gene Willebroek Wedstrijd 2  Willebroek
Wedstrijd 3 Reeks - 3 Sectoren - 3 Stand - 3 Willebroek Willebroek Wedstrijd 2  Willebroek
Wedstrijd 4 Reeks - 4 Sectoren - 4 Stand - 4 Ingelmunster Ingelmunster Wedstrijd 2  Willebroek
Wedstrijd 5 Reeks - 5 Sectoren - 5 Stand - 5 Zwevegem Zwevegem
Wedstrijd 6 Reeks - 6 Sectoren - 6 Stand - 6 Willebroek aan de windmolens Windmolens
Wedstrijd 7 Reeks - 7 Sectoren - 7 Stand - 7 Dender in Dendermonde. Aalst-Dender
 Clubstand    
Prijsuitreiking       Prijsuitreiking
Rumst  14-06-08 Hengelfestijn 11-8-08 Begrafenis VDE
 

Home
Update op 28-02-2011    contact : post    Reader